Sık SorulanlarHasta Yorumları

Varis Tedavisi Hasta Yorumları

Hiç ağrı olmadan tedavi etti
Hiç ağrı olmadan tedavi etti 16.07.2017

Öncelikle ekibi ve kendisine çok teşekkür ederim.Rengin hocami internetten ve tv kanalında varis tedavisini anlatırken gördüm.Varis hakkında konuşurken acaba bende diğer insanlar gibi ayaklarımın düzelir mi dedim? Rengin hocamın konuşması çok etkiledi.

Hiç ağrı olmadan tedavi etti

Öncelikle ekibi ve kendisine çok teşekkür ederim.Rengin hocami internetten ve tv kanalında varis tedavisini anlatırken gördüm.Varis hakkında konuşurken acaba bende diğer insanlar gibi ayaklarımın düzelir mi dedim? Rengin hocamın konuşması çok etkiledi. Gittim ve güler yüzlü ekibi ve kendisi beni hiç korkutmadan,hiç ağrı olmadan tedavi etti. 2 günde ayağa kalktım. İşimin ağır olmasına rağmen 2 günde ayağım çok rahatladı ve sanki yeni doğmuş gibi hissettim kendimi. Şimdi 5-6 ay gibi bir süre oldu ve ayağımda hiçbir iz ve de ağrı kalmadı. .Hocama ve ekibine sonsuz teşekkürler.

...Sağ olsun.Birde arkadaşlar kesinlikle reklamlarda gördüğümüz varis kremi veya ilaçlardan almayın. Hiç alakası olmayan ilaçlar satıp milleti kandırıyorlar. Bende kullandım o kremlerden ve ayağım Son derece görünümü ve ağrıları artmıştı. Varis olan kişilerin kesinlikle Rengin Hocamdan destek almalarını isterim. Eğer gece ağrılarını ve kasılmalarına son vermek istiyorsanız, ayağınızın düzgün olmasını istiyorsanız Rengin hocama başvurun. ...Yılmaz Fındık

Ufuk Üniversitesi Cad. Farilya Bussines Center, No:8, Kat:14, Ofis:68, Çukurambar, Çankaya
uzm. dr. rengin türkgülerUzm. Dr. Rengin TürkgülerRadyoloji Uzmanı
0532 385 3193 0312 224 1314