Sık SorulanlarHasta Yorumları

Varis Tedavisi Hasta Yorumları

İyi Bir Varis Doktoru
İyi Bir Varis Doktoru 16.07.2017

Rengin Hocam ile sağlık sektöründe çalıştığım ve bir Biyolog olduğum için anneme iyi bir Varis Doktoru ararken kesişti yollarımız iyi ki tanıdık sizi iyi ki güvendik size işini severek yapan başarı bir hekim diye bana sorsalar aklıma ilk gelecek isimsiniz başarılarınızın devamını diler sonuç için çok teşekkür ederiz.

Varis sıkıntınız varsa hiçççç beklemeyin
Varis sıkıntınız varsa hiçççç beklemeyin 16.07.2017

Aksaray'dan araştırma sonucu Uzman Dr Rengi Türkgüler'e Ulaştım. Uzman Dr Rengin Hanıma ve Asistanı Safiye Hanıma Gönülden İlgilendikleri için Teşekkürlerimi sunuyorum. Kısa sürede çokkkkk güzel sonuç aldım. Tedavi için geldiğimde psikolojikmen iyi olacağımı düşündüm tabiki bu düşünceye Safiye hanımın desteği de olmuştur. Veeeeeeee Varistennnn Kurtuldummmmmmm Tek seansta mükemmel ötesi sonuç aldım.

Çok güzel sonuç aldık
Çok güzel sonuç aldık 16.07.2017

Dr. Rengin Hanım'a çok teşekkür ediyoruz. Aliekber bacağından ağrısız varis tedavisi oldu çok güzel sonuç aldık çok mutluyuz.

Çok memnunuz teşekkür
Çok memnunuz teşekkür 16.07.2017

Merhaba safiye hanım. Annemin varis tedavisi için çok memnunuz teşekkür ediyoruz yapmış olduğunuz tedavi son derece başarılı ve süperdi. Rengin hocama selamlar ve saygılar. Çalışma hayatınızda başarılar diliyorum. Kendinize iyi bakın hayırlı ramazanlar...Görüşmek üzere Hoşçakalın...

Rengin hocam iyiki varsın
Rengin hocam iyiki varsın 16.07.2017

25 yıldır ayakta durarak icra ettiğimiz mağazacılık deneyiminden sonra bir meslek hastalığı olarak yıllarca beni rahatsız eden varis hastalığından uzun araştırmalar sonucunda tanışıp en ileri tetkiklerle varis rahatsızlığıma hangi tür tedaviyi uygulanacağını anlatan ve beni en iyi şekilde tedavi eden ve varis hastalıkları konusunda Türkiyenin en iyi doktorlarından bir tanesi Ankaranin şansı Rengin hocam iyiki varsın.

Bu kadar kolay
Bu kadar kolay 16.07.2017

Uzun zamandır beni rahatsız eden varislerimden bu kadar kolay kurtulacağımı tahmin edemiyordum.Bana uygulanan tedaviden çok memnun kaldım.İlginize teşekkür ederim sevgiler

İyiki sizin hastanızım
İyiki sizin hastanızım 16.07.2017

Bir ay önce Rengin Hanım'a ilk gittiğimde bugünkü sonuca ulaşacağımı hayal bile edemiyordum. Bacaklarımda herkesin gördüğünde merakla sorduğu koyu renkli varisler daha ikinci günde açılarak beni hayrete düşürdü...! Kendisine kesinlikle güvenerek söylediği her şeyi tedavi süresinde uyguladım ve bugün sonuç olarak tedavi yapılan bütün noktalar iyileşti.

Tanistigim icin mutluyum
Tanistigim icin mutluyum 16.07.2017

Rengin hanimla tanistigim icin mutluyum .Varislerimin tedavisi sirasinda ve sonrasinda ilgileri ve elde ettigimiz sonuc beni cok mutlu etti.safiye hanima ve size kolay gelsin diyorum her sey icin teşekkürler. Nesrin Cansız

Ufuk Üniversitesi Cad. Farilya Bussines Center, No:8, Kat:14, Ofis:68, Çukurambar, Çankaya
uzm. dr. rengin türkgülerUzm. Dr. Rengin TürkgülerRadyoloji Uzmanı
0532 385 3193 0312 224 1314