Sık SorulanlarHasta Yorumları

Varis Tedavisi Hasta Yorumları

Dogru adrestesiniz.
Dogru adrestesiniz. 16.07.2017

Eger varis tedavisi olmak durumundaysaniz dogru adrestesiniz.sevgili doktor rengin hanim ozverili akilli ve meslek ahlaki olan guler yuzlu bir insan.benim onu bulmam biraz gec olsada ...yinede sansliyim.ben daha once kalp damar Cerrahisi bir doktora lazer ameliyat olacagimi sanarak gittim.ama ameliyattan ciktigimda doktor bana klasik ameliyat yapmis.hala bir cevap bulamıyorum buna.ama sonrasnda rengin hanimi

Bir çırpıda kurtaran
Bir çırpıda kurtaran 16.07.2017

Varislerimden beni bir çırpıda kurtaran sevgili doktoruma çok teşekkür ediyorum ve eğer bu sorunu yaşayan varsa dr.Rengin Türkgüler 'i şiddetle tavsiye ediyorum ...

Hiç ağrı olmadan tedavi etti
Hiç ağrı olmadan tedavi etti 16.07.2017

Öncelikle ekibi ve kendisine çok teşekkür ederim.Rengin hocami internetten ve tv kanalında varis tedavisini anlatırken gördüm.Varis hakkında konuşurken acaba bende diğer insanlar gibi ayaklarımın düzelir mi dedim? Rengin hocamın konuşması çok etkiledi.

Şişliklerim ve ağrılarım gitti
Şişliklerim ve ağrılarım gitti 16.01.2016

Öğretmen olduğumdan, varis bizim meslek hastalığımız ve uzun senelerdir de bu sıkıntıyı yaşıyorum. 1992 yılında bir kere cerrahi operasyon geçirdim. Fakat sonuç alamadım. Bacaklarımda şişme, şekil bozukluğu ve ağrı her geçin sene artıyordu. İ

Etek giyebildiğim için çok mutluyum
Etek giyebildiğim için çok mutluyum 08.11.2015

Tavsiye üzerine varis tedavisi için gittiğim Dr.Rengin hanımın uyguladığı köpük tedavisi sonucunda etek giyebildiğim için çok mutluyum. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Ayaklarımda kocaman yaralar
Ayaklarımda kocaman yaralar 09.10.2015

2007 yılından beri varis hastalığını çekiyordum. Ayaklarımın ağrısından eş dost akraba geldiğinde bacaklarımı ovduruyordum. Ayaklarımda kocaman yaralar oluştu. Dr. Rengin hanıma tavsiye üzerine geldim. Beni tedavi etti. Şimdi çok iyiyim. Allah ondan razı olsun.

İşinin Ehli
İşinin Ehli 16.08.2015

Harika bir hekim. İşinin ehli. Varis tedavisi için kendisine başvurduğumuzda bizimle yakinen ilgilendi. Tedaviye başlamadan önce neler yapacağını, nasıl bir operasyon olacağını en ince ayrıntısına kadar anlatıp ve hatta görüntülü olarak anlatıp bizi bilgilendirdi. Kafamızın içinde oluşabilecek bütün soruları daha oluşmadan yok etti. Nasıl bir işlem yapılacağını bilerek girdiğimiz operasyon sonunda varislere veda ettik. Teşekkürler Rengin hanım.

Kolay ve ağrısız
Kolay ve ağrısız 16.07.2015

Lazer ile varis tedavisi oldum. Bu kadar kolay ve ağrısız olacağını tahmin etmemiştim. Dr. Rengin Türkgüler'e çok teşekkür ederim.

Ufuk Üniversitesi Cad. Farilya Bussines Center, No:8, Kat:14, Ofis:68, Çukurambar, Çankaya
uzm. dr. rengin türkgülerUzm. Dr. Rengin TürkgülerRadyoloji Uzmanı
0532 385 3193 0312 224 1314