Sık SorulanlarHasta Yorumları

Varis Tedavisi Hasta Yorumları

Şişliklerim ve ağrılarım gitti
Şişliklerim ve ağrılarım gitti 16.07.2017

Öğretmen olduğumdan, varis bizim meslek hastalığımız ve uzun senelerdir de bu sıkıntıyı yaşıyorum. 1992 yılında bir kere cerrahi operasyon geçirdim. Fakat sonuç alamadım. Bacaklarımda şişme, şekil bozukluğu ve ağrı her geçin sene artıyordu. İ

Etek giyebildiğim için çok mutluyum
Etek giyebildiğim için çok mutluyum 16.07.2017

Tavsiye üzerine varis tedavisi için gittiğim Dr.Rengin hanımın uyguladığı köpük tedavisi sonucunda etek giyebildiğim için çok mutluyum. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Bacaklarımdaki şiddetli ağrılar kalmadı
Bacaklarımdaki şiddetli ağrılar kalmadı 16.07.2017

Yaklaşık olarak 5-6 yıldır bacağımda oluşan varislerden şikayetçiydim. Televizyonda bir haber programında babamın izleyip beni uyarmasıyla varisler için köpük ve lazer tedavisinden haberim oldu. İnternet aracığıyla yapmış olduğum uzun araştırmalar sonucunda da Dr. Rengin TÜRKGÜLER hocamla tanışma ve

Ayaklarımda kocaman yaralar
Ayaklarımda kocaman yaralar 16.07.2017

2007 yılından beri varis hastalığını çekiyordum. Ayaklarımın ağrısından eş dost akraba geldiğinde bacaklarımı ovduruyordum. Ayaklarımda kocaman yaralar oluştu. Dr. Rengin hanıma tavsiye üzerine geldim. Beni tedavi etti. Şimdi çok iyiyim. Allah ondan razı olsun.

Kısa ve acısız
Kısa ve acısız 16.07.2017

Varis ağrısından ve görüntüsünden dolayı çok rahatsız oluyordum. Kısa ve acısız süren tedavi sonucu bacaklarım düzeldi. Doktorum Rengin Türkgüler'e teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum..

İşinin Ehli
İşinin Ehli 16.07.2017

Harika bir hekim. İşinin ehli. Varis tedavisi için kendisine başvurduğumuzda bizimle yakinen ilgilendi. Tedaviye başlamadan önce neler yapacağını, nasıl bir operasyon olacağını en ince ayrıntısına kadar anlatıp ve hatta görüntülü olarak anlatıp bizi bilgilendirdi. Kafamızın içinde oluşabilecek bütün soruları daha oluşmadan yok etti. Nasıl bir işlem yapılacağını bilerek girdiğimiz operasyon sonunda varislere veda ettik. Teşekkürler Rengin hanım.

Kolay ve ağrısız
Kolay ve ağrısız 16.07.2017

Lazer ile varis tedavisi oldum. Bu kadar kolay ve ağrısız olacağını tahmin etmemiştim. Dr. Rengin Türkgüler'e çok teşekkür ederim.

Sabrı ile mucizeler yarattı
Sabrı ile mucizeler yarattı 16.01.2015

7 Ocak 2015 tarihinde varis nedeniyle, Renkli Doppler US ile başladığımız yolculuğum bu ay bitiyor. Tedavim süresince Sn.Dr.Rengin Türkgüler bilgisi,mesleğine olan saygısı,deneyimi,becerisi ve en önemlisi hastası ile olan iletişimi ve sabrı ile mucizeler yarattı. İnsan kötü şeyleri çabuk unutur ya,sevgili doktorum geçenlerde tedaviye başladığımız zaman çekmiş olduğu videoyu izletti.

Ufuk Üniversitesi Cad. Farilya Bussines Center, No:8, Kat:14, Ofis:68, Çukurambar, Çankaya
uzm. dr. rengin türkgülerUzm. Dr. Rengin TürkgülerRadyoloji Uzmanı
0532 385 3193 0312 224 1314