Sık SorulanlarHasta Yorumları

Köpük Tedavisi Sonrası

Köpük Tedavisi Sonrası Neler Olacak?

Köpük Tedavisi Sonrası

Köpük tedavisi bacak kılcal damarlarında oluşan varisin tedavisinde sıklıkla kullandığımız bir tedavi yöntemidir. Köpük tedavisi yönteminde aterosklerol isimli ilaç özel işlemle köpürtülerek damar içine saç kılı kadar ince iğneler ile verilir.

Köpük tedavisi sonrası ise pek çok hastanın aklına takılan bir konudur.

Köpük halindeki bu ilaç damar içinde damarın kapanmasını sağlayarak varislerin yok olmasını sağlar. Bu tedavinin yapılması esnasında kullanılan iğneler çok ince olduğu için iğne izi kalmaz. Ancak damar içine verilen ilacın etkisi ile küçük morluklar oluşabilir. Bu morluklar kişiden kişiye farklılık göstermekle birlikte en geç bir aya kadar ortadan kalkar. Bu morlukların oluşması endişe yaratmamalıdır. Oluşması son derece normaldir ve mutlaka düzelir.

Köpük tedavisi sorası oluşan bu morlukların azalmasını sağlamak için sarı kantaron yağı uygulanmasından fayda gören hastalarımız olmuştur. Bu nedenle biz de morlukların hızlıca kaybolması için öneriyoruz.

Köpük tedavisi ameliyatsız varis tedavisi yöntemlerinden biri olup bu tedavi yöntemi çok yaygın biçimde kullanılmaktadır. Tedavinin hızı ve konforu hastalarımızın memnuniyetine olumlu etkide bulunmaktadır.

Köpük tedavisi sırasında bacak yüzeyinde yanma hissi duyulabilir. Bu nedenle köpük tedavisi sırasında ve köpük tedavisi sonrası soğuk baskı uygulanır. Bacakta oluşan yangı bir kaç saat içinde ortadan kalkacaktır.

Köpük tedavisi sonrası hakkında daha ayrıntılı bilgi ve randevu için bize ulaşın!

Köpük Tedavisi Sonrası Sık Sorulan sorular
 • Varis Tedavisinde Ağrı Sorunu
  Varis Tedavisinde Ağrı Sorunu

  Varis tedavisi esnasında en fazla çekinilen konulardan biri tedavinin ağrılı olup olmadığıdır. Kılcal varislerin köpük tedavisi (skleroterapi) ile tedavisi çok az ağrı yapabilir. Ancak köpük tedavisi dışındaki varis tedavi yöntemlerinde, ağrı kesme yöntemi kullanılmazsa (anestezi ve femoral blok) tedavi ağrılı olabilir.

  Varis tedavisi sırasında hastalar normal şartlarda hiç bir şekilde ağrı hissetmemesi için gereken hazırlık yapılmalıdır. Lazerle varis tedavisi ya da köpük tedavisinin ağrılı olduğunu bildiren hastalar vardır. Uygun ağrı kesme yöntemleri kullanıldığında varis tedavisinin hiç birinde ağrı hissedilmez. Tedavi işlemi sırasında sohbet edilebilir, kitap okunabilir ya da müzik dinlenebilir. Bazı hastalarımız işlemi hatırlamak istemeyebilir. Bu durumda genel anestezi kullanmadan, daha basit yöntemlerle hastalarımız kolaylıkla uyutulabilir.

 • Varis Tedavisi Sonrasında Tekrarlar mı?
  Varis tedavisi sonrasında tekrarlar mı?

  Varis tedavisi olan tüm hastaların akıllarından aynı soru geçer. Varis tedavisi sonrasında tekrarlar mı?

  Tekrarlama riski oldukça düşüktür.

  Varis genetik yatkınlık ile ortaya çıkan bir hastalık olduğu için varisin tekrarlama ihtimali her zaman mümkündür. Ayrıca uzun süre ayakta kalmayı gerektiren bir işin yapılmaya devam edilmesi (garsonluk gibi) hormonal bozuklukların devam etmesi de varisin tekrarlamasına neden olabilir.

  Tüm bunlara rağmen varis tedavisi sonrasında varisin tekrarlama ihtimali oldukça azdır.
  Varis hastalığı nedeniyle tedavi olmuş bir kişinin tedavi ihtiyacı olmayan kişilere göre bu hastalığa daha yatkın olduğu şüphesizdir. Bu nedenle her ne kadar tedavi olunmuş olsa da tedavi edilmemiş olan diğer toplardamarların varis olma ihtimali vardır. Bu nedenle tedavi olan kişilerin kendilerini bu hastalıktan korumak için gerekli önlemleri almaları ve olabildiğince ayakta uzun süre durmamaya çalışması gerekir.

  Varis tedavisi sonrasında tekrarlar mı? daha fazla bilgi ve randevu için bize ulaşın.
 • Köpük Tedavisi Nedir?
  Köpük Tedavisi Nedir?

  Köpük Tedavisi Nedir? Bilindiği üzere varis; bir toplar damar hastalığıdır. Bu hastalık, toplardamarlar içinde bulunan kan akış yönünü belirleyen kapakçıkların bozulmasından kaynaklanır. Sağlıklı kapakçıklar kanın tek yönlü olarak kalbe doğru akışına izin verir. Varis hastalarında ise bu durum böyle değildir. Damar çapı genişlediği için kapakçıklar görevini tam olarak yapamaz ve kanın aşağıya geri kaçmasını önleyemez. Bu durumda olan damarların kapatılmasından başka bir yol yoktur. Çünkü genişlemiş damar çapının daraltılması mümkün değildir. Büyük damarlarda bu kapatılma işlemi lazerle, buharla ya da radyofrekansla yapılırken ince damarlarda köpükle yapılabilmektedir.

  Köpük Tedavisi yüzeyden sürerek mi yapılır?

  Köpük tedavisi sanılanın aksine bacaktaki damarların üzerine tıraş köpüğü gibi bir madde sürerek yapılan yüzeysel bir tedavi değildir. Köpük tedavisi, damar endotelini yani damarın iç yüzeyini yakarak kapatan bir ilacın, köpürtülerek damar içine verilmesi ve sonuç olarak hastalıklı damarların kapatılmasını hedefleyen bir tedavi şeklidir. İlaç, belirli işlemlerle köpürtülür, bu sayede damarın iç yüzeyinde ilerlerken daha çok yüzeye değer ve daha geniş bir alanı yakar. Bu sayede yanan hastalıklı damar yüzeyleri birbirlerine yapışır, hastalıklı damar kapanır. Hayat içinde yapıştırmak istediğiniz yüzeylerin arasına yapıştırıcı sürüp bir süre bastırarak bekleriz ya, bacak damarlarında da yapılan bu işlem sonrası damarların tam olarak yapışması için dışarıdan baskı uygulamak gerekir. Dışarıdan uygulanacak baskı, varis çorabı ile sağlanır. Her köpük tedavisi  işlemi sonrası yaklaşık 2-3 gün hafif basınçlı ince varis çorabı giymek yeterli olacaktır. Bu arada bacağın dolaşımı sağlıklı damarlar tarafından devam ettirilir.

  Köpük tedavisi çok ağrılı bir işlem midir?

  Köpük tedavisi, ince de olsa bir iğne ile yapılmaktadır. Ancak kullanılan iğne, prematür dediğimiz çok küçük bebeklerde kullanılan tip çok ince bir iğnedir. Günümüzde uygulanan lazerle yüzeysel tedaviler (lazer epilasyon vs) ile köpük tedavisini kıyaslayan hastaların ifadelerine göre , lazerle yüzeysel tedavilere kıyasla daha az ağrı olduğu belirtilmektedir. Ayrıca tek bir yerden ilaç verildiğinde oldukça geniş bir alana ilaç ulaşabilmekte, bu da seans sayısını azaltmaktadır.

  Köpük tedavisinde lokal anestezi uygulanır mı?

  Köpük tedavisinde lokal anestezi uygulanabilir ancak çok etkin değildir. Uygulama alanı çok geniş olabilmektedir. Bu kadar geniş bir alana lokal anestezi yapılmamaktadır. Köpük tedavisinde kullanılan yakıcı ilaç, aslında lokal anestezik madde olarak üretilmiş, damarı yaktığı keşfedilince bu amaçla kullanılmaya başlanmış bir ilaçtır.  Dolayısıyla bir süre sonra zaten işlem uygulanan alanda uyuşukluk da olmaktadır.

  Köpük tedavisi sonrası tekrar kılcal damar oluşur mu?

  Köpük tedavisi sonrası yapılan damarlarda tekrarlama beklenmez. İki nedenle kılcallar görülebilir;

  1. Köpük tedavisi yapılmadan önce yoğun şekilde bulunan kılcallar kaybolunca çevresinde olan ve önceleri hastayı rahatsız etmeyen çok ince kılcal damarlar göze batarak hastayı rahatsız etmeye başlayabilir. Bacaklarının güzelleşmesi hastanın mükemmeliyetçilik arzusunu tetikleyip daha da mükemmel bacaklar istemesine neden olabilir.
  2. Ayrıca köpük tedavisi yapılan hastalarda kılcal damar oluşumuna genetik bir yatkınlık bulunmaktadır ve hiç damar oluşmayabileceği gibi başka yerlerde yeni damarlanma da oluşabilir. Bacaktaki her damar kapatılmadığı için yeni damar oluşumu engellenemez ancak oluşmaması için dikkatli davranmak mümkündür.
  Köpük tedavisi sonrası kılcal damar gelişmemesi için ne yapmak gerekir?

  Köpük tedavisi sonrası yeni kılcal damar gelişmemesi için birtakım şeylere dikkat etmek gerekir. Bunlar;

  1. Bacak bacak üstüne atmak: Bacak bacak üstüne uzun süre atıldığı zaman vücut bunu damar tıkanıklığı gibi algılayıp bu alanda yeni damarlanmalar oluşturur.
  2. Uzun süre oturmalarda diz arkasını sandalyeye bastırarak oturmak:Bu durumda da vücut bacak bacak üstüne atılmasındaki gibi algılayabilir. Bu şekilde de bacak arkasında yeni damarlanma oluşabilir.
  3. Bacakları bir yerlere vurmak: Bacakları bir yerlere vurmak morarmalara neden olur. Bir süre sonra moraran yerlerin toparlanabilmesi için bu bölgelerde yeni damarlanmalar oluşur. Bu, o bölgenin iyileşmesi için vücudun oluşturduğu bir savunma mekanizmasıdır.
  4. İğne yerlerinde yeni damarlanma oluşması: Çok nadiren bazı insanların vücutları iğneli işlemlere yeni damar oluşması ile tepki verebilir. Mantığı , morarmalarda olan mantıkla aynıdır. Vücut, tepkisel olarak işlem yerlerinde yeni ince kılcal damarlanmalar oluşturabilir. Genellikle işlem sonrası beklenir, sonrasında kendiliğinden düzelir veya birkaç seans daha köpük tedavisi yapılması ile kaybolur. Tepki devam ediyorsa köpük tedavisine devam edilmez.

  Sayfadaki resimde görüldüğü gibi genişlemiş olan damar içine çok ince enjektör ile köpürtülmüş ilaç uygulanır. Uygulanan bu ilaç köpük tedavisi nedir sorusunun cevabıdır.

  Uygulanan ilaç, niteliği itibariyle damar iç çeperinde oluşturduğu etki ile damarın yapışarak kapanmasını sağlar.

  Köpük tedavisi nedir ve hakkında daha fazla bilgi ve randevu için bize ulaşın
Uzm. Dr. Rengin Türkgüler Sorularınızı Cevaplıyor
 • S
  Seher14.05.2024

  Merhabalar. Köpük tedavisinden sonra doxium ve kan sulandırıcı kullanımına gerek var mıdır

  Uzm. Dr. Rengin Türkgüler

  Merhabalar , görmediğimiz hastalarımıza ilaç tedavisi hakkında bilgi vermiyoruz. Geçmiş olsun.

 • Z
  Zeynep Yılmaz19.02.2023

  Hastaların bütün sorularına tedavinizi ben yapmadim diye cevap verecekseniz nicin soru aliyorsunuz

  Uzm. Dr. Rengin Türkgüler

  Hastaların tedavilerini yapmadığım için yapılan işlemleri de buradan anlamayacağım için takipli doktoruna soru sorması gerekir. Benim hastalarım tedavi sonrası benimle iletişim halinde sevgili Zeynep hanım. Doktora muayene gitmeden zaten buradan tedavisi hakkında bilgi verilmesi hastaya etik bir yaklaşım olmaz. Benim yaptığım tedaviler, işleyiş, muayene konusu için açılmış bir soru panelidir burası. Başka doktor arkadaşımın yaptığı tedavi hakkında yorum ve yönlendirme yapılacak bir panel olmadığı için en sağlıklı bilgiyi doktorundan alması gerektiğini öneriyorum. Sevgiler.

 • Y
  Yıldız Targay26.10.2022

  Meraba hocam köpük tedavisi gördüğüm zaman epilasyona gidebilir miyim? Bide ben euthyrox 100 ilacini kullaniyorum bu durum köpük tedavisinde bir sıkıntı olusturur mu

  Uzm. Dr. Rengin Türkgüler

  Merhaba köpük tedavisinden 15 gün sonra damarların kontrolünü yaptıktan sonra karar veriyorum gidilip gidilmeyeceğine. İlaç kullanmanız sorun teşkil etmez. Teşekkürler.

 • Ö
  Özlem01.07.2022

  Merhaba Sayın hocam Köpük tedavisnden kola yapılan iğne ne işe yarar acaba Teşekkür ederim

  Uzm. Dr. Rengin Türkgüler

  Merhaba, Girişimsel radyoloji olarak kollara yapılan Köpük Skleroterapi tedavisini uygun bulmuyor ve yapmıyoruz. Kol damarları olası bir hastalıkta, damar yolundan hastaya ilaç verilmesi açısından genç yaşta ve ileri yaşta büyük önem taşımaktadır. Sevgiler.

 • S
  Serkan Güngör11.11.2021

  İki gün önce köpük tedavisi oldum şu an ayağımı basarken çok zorlanıyorum dizimi bükemiyorum ağrılarından uyuyamıyorum doktorumla görüştüm ayağına rahatlıkla basabilirsin dedi biraz psikolojik olduğunu söyledi ama benim canım yanıyor nasıl bir çözüm bulmalıyım

  Uzm. Dr. Rengin Türkgüler

  Merhaba yapılan işlemin durumunu bilmediğim için bir şey demem zor. Tedavi olduğunuz doktordan kontrol randevusu rica edip görünmenizi önerir sağlıklı günler dilerim.

 • D
  Dilek29.09.2020

  3 kür köpük tedavisi uygulandı varislerim hala duruyor zamanla mı etkisini gösteriyor ilaç yoksa yapılır yapılmaz etki etmesi mi lazım

  Uzm. Dr. Rengin Türkgüler

  Dilek hanım merhaba. tedavinizi ben uygulamadığım ve tedavinin, damarların gidişatını bilmediğim için bilgi vermem maalesef yasal değildir. Takipli doktorunuza sorarsanız eminim açıklama yapacaktır. Sağlıklı günler dilerim.

 • Y
  Yasemin17.09.2020

  varıs tedavısı 2. seans yapıldı ve ıkıncıde cok sertlık oldu gecermı tedavı 2 gun once oldu ne yapmam gerekır

  Uzm. Dr. Rengin Türkgüler

  Merhaba Yasemin hanım. Tedavinizi uygulayan hekiminize danışırsanız çok daha iyi olur. İşlemi ne derece ve nereye yaptığına dair bilgim olmadığı için sizlere bilgi vermem çok doğru olmayacaktır. Sağlıklı günler dilerim.

 • Ü
  Ümmüseleme27.07.2019

  Merhabalar. Ben yaklaşık 2 ay önce löpük tedavisi oldum. Fakat alt bacağıma köpük enjekte edilen yerde pıhtılaşma oldu şuan o kısımda bir sertlik ve morarma var. Estetik açıdan kötü gözüküyor. Doktoruma sordum zamanla geçebileceğini ama geçmeme ihtimali de olduğunu söyledi. Diğer bölgelerimde hiçbir sorun yok. Sadece orada leke kaldı. Sizce bu durum geçici mi yoksa kalıcı mı?

  Uzm. Dr. Rengin Türkgüler

  Ümmü hanım geçmiş olsun. Sizi ben tedavi etmediğim ve tedavi sürecini bilemediğim için herhangi bir şey söylemem etik olmaz. Takibinde olduğunuz doktorunuzla görüşmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Teşekkürler. :)

 • A
  Aybüke08.07.2019

  Merhaba köpük tedavisi görüyorum hastanede birinci seans yapıldı ikinci seans 2 hafta sonra o zaman sürecine kadar sigara içmek yasak mı arada içmek zararlı olur mu

  Uzm. Dr. Rengin Türkgüler

  Aybüke hanım sigara kandaki oksijenlenmeyi azaltır ve geç iyileşmeye sebebiyet verebilir. Siz yinede tedavi olduğunuz doktorunuza danışırsanız daha iyi bilgi alabilirsiniz. İyi günler dilerim.

 • M
  Mehmet04.01.2018

  Sayin Rengin Hanim, 1 ay once ablamin her iki bacagina da kopuk tedavisi uygulandi bir hafta ara ile. Bir muddet sonra bacaklari sisti ve doktoruna gorundugunde "onemli degil gecer" ve daha sonra "ilac damar disina cikmis enfeksiyon olmus" denildi. Tekrar kontrole gittim ve 10 gunu bulur inmesi dedi fakat hala inmedi ve sag bacagimin ustune basamiyorum. Kendisiyle yarin son gez gorusup ne olup bittigini soylemesini isticem cunku ablama 20 gun yaticaksin yada yuruyemiceksin bir sure yada boyle bir ihtimal oldugu dahi soylenmedi. Isin kotusu bir cevap alamiyoruz yani olay nedir ne zaman duzelicek ona dair bir cevap ta yok. Sizce bu durum normal mi yani 15 gundur sag ayagina basamamaisi 2-3 adimdan sonra yuruyememes ve bu sislilerin 15 gundur inmemesi? Kendisinden yine bir cevap alamazsam sizinle gorusmek isterim. Tesekkur ederim vaktiniz icin. Saygilarimla.

  Uzm. Dr. Rengin Türkgüler

  Mehmet bey geçmiş olsun, Tedavinizi biz yapmadığımız için yapılan tedaviye ilişkin yorum yapmamız tıbbi etik açısından uygun değildir. Lütfen doktorunuzla görüşünüz.

Soru Sor
Hasta Yorumları
Görüntü değişti ve ağrılarım kaboldu
Görüntü değişti ve ağrılarım kaboldu 18.12.2019

Ben Çiğdem Resuloğlu, Ordu'dan geliyorum. Üç çocuk annesiyim, üç normal doğum yaptım. Topuklu ayakkanı giymeyi giymeyi çok seviyorum. Rengin hanım'ı bir doktor arkadaşım tavsiye etti. Onun da varis problemleri vardır ve mutlu sonuçlar almıştı. Bende 2 seans sonucu çok mutlu sonuçlar aldım. Görüntü değişti ve ağrılarım kayboldu. Dr. Rengin hocamın'a teşekkür ediyor, Allah yolunu daima açık etsin diyorum. Sevgiler, saygılar...

Bacaklarım bir tüy gibi hafifledi
Bacaklarım bir tüy gibi hafifledi 03.12.2019

Yaklaşık yirmi yıldır varis sıkıntım vardı.Ağrılarım son on aydır çok artmıştı. Artık özellikle sol ayağımın üstüne basamıyordum. Dr. rengin Türkgüler Hocam'a yaptığım araştırmalar sonucu ulaştım. İyi ki ona rastgelmişim. Rengin Hocam ilk olarak görüntülü inceleme yaptı. Her iki bacağımda da dışardan da rahatça görünen kalın varisli damarlarım vardı. Ana damarımda sorun olmadığını söyledi. Rengin Hocam her iki bacağım için skleroterapi tedavisi yapacağını belirtti. İlk seansıma aynı gün başladı. Hiç ağrı hissetmedim. Rengin Hocam ertesi gün içinde randevu verdi ve ikinci seansımı aldım. Bir mucize gibiydi. Bacaklarım bir tüy gibi hafifledi. Çok şükür ağrılarım son buldu. İlk bir hafta varis çorabı giydim ve merhemimi, yağımı sürdüm. Bir ay sonra Rengin Hocam'a kontrole geldim. Beraber öncesi fotoğraflarıma baktık. Hiç bir damarımın izi kalmamıştı. Ağrılar bitmişti. Dr. Rengin Türkgüler hocam size çok teşekkür ederim. Derdime derman oldunuz. Uzun yıllar bu kutsal mesleği yapmanızı, benim gibi herkese şifa vermenizi dilerim. Emekli İngilizce Öğretmeni Aylin ÇAKIREL

Tedavimi oldum çok çok iyi bir sonuç aldım
Tedavimi oldum çok çok iyi bir sonuç aldım 10.06.2019

İnstagram da vakit geçirirken Dr. Rengin Türkgüler 'in sayfası dikkatimi çekti. Varis şikayetim olduğu içinde hemen arayıp öğrenmek istedim. Aradım çok samimi ve güler yüzle karşılandım. Randevu aldım ve muayeneye geldim. Başta çok tedirgindim ama Rengin hanım ve Beril hanımın güler yüzü ve samimi oluşu beni çok rahatlattı. Tedavimi oldum çok çok iyi bir sonuç aldım. Başta Dr. Rengin Türkgüler Hanıma, hemşiresi Beril hanıma ve Şengül hanıma samimiyetlerinden ve güler yüzlerinden dolayı ayrıca çok çok teşekkür ederim. Sanki yıllardır tanışıyor gibi hissettim kendimi. Hayat boyu başarılarınızın devamını dilerim. Sevgiler Sündüz Çiğdem Sevgiler Sündüz Çiğdem

Bacaklarımdaki şiddetli ağrılar kalmadı
Bacaklarımdaki şiddetli ağrılar kalmadı 04.06.2019

Yaklaşık olarak 5-6 yıldır bacağımda oluşan varislerden şikayetçiydim. Televizyonda bir haber programında babamın izleyip beni uyarmasıyla varisler için köpük ve lazer tedavisinden haberim oldu. İnternet aracığıyla yapmış olduğum uzun araştırmalar sonucunda da Dr. Rengin TÜRKGÜLER hocamla tanışma ve

Kısa ve acısız
Kısa ve acısız 04.06.2019

Varis ağrısından ve görüntüsünden dolayı çok rahatsız oluyordum. Kısa ve acısız süren tedavi sonucu bacaklarım düzeldi. Doktorum Rengin Türkgüler'e teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum..

Bu kadar kolay kurtulmak inanılmaz
Bu kadar kolay kurtulmak inanılmaz 08.11.2018

20 yıldır yanımdan ayrılmayan ağrılarımdan 2 seansta kurtuldum.Rengin hocama ve hemşire arkadaşlara çok teşekkür ederim. Keşke daha önce tanısaymışım, daha önce gelseymişim.Varislerimin bana yaşattığı ızdıraplardan bu kadar kolay kurtulmak inanılmaz...Çok güzel... Tatlı dilli, güler yüzlü meslektaşım Allah razı olsun, hayat boyu başarı ve mutluluklar diliyorum.

Varis Ağrılarımdan Kurtuldum
Varis Ağrılarımdan Kurtuldum 16.07.2017

Doktor Rengin Hanım'ın sayesinde uzun zamandır sıkıntı yaşadığım varislerimden ve ağrılarımdan kurtuldum. ... Sevinç Kalın

Ağrısız Bir Yaz Geçirdik
Ağrısız Bir Yaz Geçirdik 16.07.2017

Ağrısız bir yaz geçirdik çok şükür, güler yüzlü karşılamanız ve samimiyetiniz için eşim Levent Özarslan ve kendi adıma çok teşekkür ederim.

O kadar çok işlem yaptırdım ki
O kadar çok işlem yaptırdım ki 16.07.2017

O kadar cok işlem yaptırdım ki yaptırmam dediğim şeyleri bile yaptım ama hiçbirinde fayda bulamadım. Taki Rengin hanımı tanıyana kadar size çok teşekkür ederim. Rengin hanım siz bana bir söz vermiştiniz.

Bacaklarım çok iyi durumda
Bacaklarım çok iyi durumda 16.07.2017

Merhaba Rengin hanım, bir aylık tatilden sonra Avustralya'ya döndüm. Size teşekkür etmek istiyorum. Ankara'nın temmuz ayı sıcağında olsada varislerimden kurtulmama yardım ettiniz. Sizi tercih ettiğim için çok mutluyum. Bacaklarım çok iyi durumda. Teşekkür ederim.

Ufuk Üniversitesi Cad. Farilya Bussines Center, No:8, Kat:14, Ofis:68, Çukurambar, Çankaya
uzm. dr. rengin türkgülerUzm. Dr. Rengin TürkgülerRadyoloji Uzmanı
0532 385 31930312 224 1314