Sık SorulanlarHasta Yorumları

Tedavi İçin Ne Öderim?

Varis Tedavisi Fiyatları

Varis tedavisine başlanmadan önce yapılacak olan venöz doppler ultrason sonrasında uygulanacak tedavinin ne olduğu ne kadar sürebileceği konusunda hasta bilgilendirilir.

Tedavi İçin Ne Öderim?

Bu nedenle varis tedavisi fiyatları doppler ultrason yapılmadan varis muayenesi yapılmadan belirlenmesi mümkün değildir. Zira gözle görülmeyen ve cilt altında bulunan damarlardaki genişleme gözle yapılacak muayene ile tespit edilemez.

Olsa olsa yüzeydeki damarlar gözle seçilebilir ki bu da varisin ne kadar büyüklükte olduğu ve hangi tedavinin uygulanması gerektiğine ilişkin bilgi vermez.

Uygulanacak tedavi yöntemine göre varis tedavisi fiyatları 3.000 TL den 20.000 TL ye varmaktadır. Tedavi ücreti peşin alınmakta tedavi tamamlanana kadar bir daha ücret talep edilmemektedir. Tedavi ücretlerine kredi kartına 9 taksit imkanı vardır. Taksitlendirmede bankalar komisyon uygulayabilmektedir.

Ameliyatsız varis tedavisi ücretleri SGK tarafından karşılanmamaktadır. Ancak özel sağlık sigortasına sahip hastaların tedavi ücretini sağlık sigortalarından almaları mümkün olabilmektedir.

Varis tedavisi fiyatları için daha fazla bilgi ve randevu için bize ulaşın!

Uzm. Dr. Rengin Türkgüler Sorularınızı Cevaplıyor
 • R
  Ridvan05.09.2023

  Annemde sol bacağında varis var yeni venoz yetmezlik yazmışlar teshise sol bacağında bazen sislik ve ağrı oluyor tedavisi köpük veya lazermidir?

  Uzm. Dr. Rengin Türkgüler

  Merhaba venöz yetmezlik varsa EVLA (Endovenöz Lazer Ablasyon) tedavisi ve beraberinde orta seviye varislere Skleroterapi Köpük tedavisi uyguluyorum ancak buradan tedavi belirlemem ve kesin konuşmam doğru olmaz, muayene için gelebilirseniz karar verebiliriz. Daha detaylı bilgi için sizi aradılar fakat ulaşamadılar. 0532 385 31 93 numaralı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Sevgiler.

 • P
  Pınar07.08.2023

  Merhaba. Benim iki bacağımda da çok ağrı oluyor. Bazen kollarım bile ağrıyor. Ağrı da sanki akan bir akarsuya taş koyup onu orada tıkarmış gibi ya da etini içten bir şey katlıyormuş gibi bir şey. Kılcal damarlarımı yoğun görüyorum bacağımın bazı bölgelerinde ve yeşil kalın damarlar da görünüyor. Bir de ayaklarımda ödem oluşuyor. Bu tarz şikatelerimden ötürü muayene olmak istiyorum ama öncelikle ortalama da olsa ne kadar ücret talep edildiğini bilmek isterim. Bu konuda beni bilgilendirmenizi rica ederim.

  Uzm. Dr. Rengin Türkgüler

  Merhaba Pınar hanım. Öncelikle geçmiş olsun. Randevu ve detaylı bilgi için gün içinde tarafımızdan aranacaksınız. Sağlıklı günler dilerim.

 • A
  Ahmet Aydın02.07.2023

  Hocam benim iki ayağımda venöz yetmezlik var sizde ameliyat masrafi nedir

  Uzm. Dr. Rengin Türkgüler

  Merhaba Ahmet bey. Detaylı bilgi için gün içinde yetkili personelim sizi arayarak bilgilendirme yapacak. Sevgiler.

 • B
  Birsen Kurulu30.01.2023

  Benim hanımımın ayaklarında varisler var tedavisi kaçgün sürer ve bize kaça malolur

  Uzm. Dr. Rengin Türkgüler

  Merhaba. Hastayı muayene etmeden tedavisi belirlenmeden fiyat sabitlemesi yapmayı pek etik bulmuyorum. Tedaviler için 3 gün yeteli oluyor genelde ama net seanslar muayene sonrası belli oluyor. WhatsApp hattımızdan bizimle iletişime geçerseniz yardımcı olurlar personellerim. Sevgiler.

 • I
  Iffet27.12.2022

  Merhaba iki bacağımda da şiddetli derecede venöz ülser var. Akıntı ve yara şeklinde seyrediyor. Üzeri sürekli beyaz katman kaplıyor. Köpük tedavisi gibi veya alternatif ne gibi tedaviler var, tedavi kaç gün civarı sürer ?

  Uzm. Dr. Rengin Türkgüler

  Merhaba, varise bağlı yaralar varis tedavisi yapıldıktan sonra hemen beraberinde özel yara bantları ile tedavi edilirse yaralardan kurtulmanız mümkün. Yaranın derecesini, damarları değerlendirmeden, muayene etmeden buradan ne kadar bir süre olacağını beliremem zor maalesef. 0532 385 31 93 numaralı hattımızı ararsanız randevu ve muayene konusunda yardımcı olacaklardır. Sevgiler.

 • V
  Vedat07.12.2022

  İki bacakta ve testislerdede varis var daha önce her iki bacaktada ameliyat oldum 10 12 yıl önce kadar benim sorum hepsini bir arada tedavi etmeniz mümkün mü? Ne kadar zaman ihtiyacım? Birde ortalama ne kadar tutar

  Uzm. Dr. Rengin Türkgüler

  Merhaba Vedat bey. Muayene etmeden net bilgi vermem mümkün değil. Öncelikle görmem lazım, damar haritalaması çıkarmam gerekiyor. 3 günde yeterli olabilir 4-5 günde... 0532 385 31 93 numaralı hattımıza mesaj atın detaylı bilgi versin yetkili eprsonelim. Yardımcı oluruz. Sevgiler.

 • M
  Muhammet29.10.2022

  Slm varis lazer tedavisi 2 seans ne kadar ortalama

  Uzm. Dr. Rengin Türkgüler

  Muhammet bey merhaba. Tedaviyi, ilaç dozlarını belirlemem ve fiyat verebilmem için muayene etmem gerekiyor. Varsayım üzerine hastaya fiyat belirlemeyi pek etik bulmuyorum. Sağlıklı günler dilerim.

 • H
  Hasan Başboğa09.09.2022

  Annem için fiyat alabilirmiyim büyük boyutlu sanırım varis

  Uzm. Dr. Rengin Türkgüler

  Hasan bey merhaba. Hastayı muayene etmeden fiyat bilgisi paylaşmayı pek etik bulmuyorum. Tek bir fiyat diretmem yok hastalarıma. Durumuna göre sistemden fiyat alınmaktadır. Muayene ve randevu bilgisi için yetkili personelim sizi aramış ama ulaşamamış. 0532 385 31 93 numaralı hattımızı ararsanız yardımcı olacaklar. Sevgiler.

 • K
  Kadir16.08.2022

  Merhaba. Ben İsveç’te ikamet ediyorum ve varis ameliyatı olmak istiyorum. Benim aklımda olan İstanbul şubeniz. Ama ben gelmeden önce sizinle mümkünse görüntülü olarak görüşüp durumu doktorunuzla beraber değerlendirelim isterim. Böyle bir imkanınız var mı? Bunuistememin nedeni ise buradan uçakla seyahat yapıp iş yerinden izin almam gerekmesidir. Zamanı en verimli olarak değerlendirmek isterim bu sebepten dolayı.. Saygılar, Kadir.

  Uzm. Dr. Rengin Türkgüler

  Merhaba, WhatsaApp üzerinden bilgi verilmiştir.

 • J
  Jalal Majidli06.01.2022

  Varis boyutu büyük. 2 bacağımda var. Tedavi için Ücret ne kadar

  Uzm. Dr. Rengin Türkgüler

  Merhaba, Doppler ultrasonla muayene etmem gerekiyor. Çapını burada okuyarak hastalarıma tedavi belirleyip, ücret talep etmeyi pek etik bulmuyorum. Geçmiş olsun.

 • H
  Halide06.03.2019

  Doppler çekim fiyatı ve her seansta ne kadar ücret talep ediyorsunuz

  Uzm. Dr. Rengin Türkgüler

  Halide hanım merhabalar. Detaylı bilgi için 0532 385 31 93 numaralı klinik numaramızı arayarak bilgi alabilirsiniz. Teşekkürler.

Soru Sor
Hasta Yorumları
Görüntü değişti ve ağrılarım kaboldu
Görüntü değişti ve ağrılarım kaboldu 18.12.2019

Ben Çiğdem Resuloğlu, Ordu'dan geliyorum. Üç çocuk annesiyim, üç normal doğum yaptım. Topuklu ayakkanı giymeyi giymeyi çok seviyorum. Rengin hanım'ı bir doktor arkadaşım tavsiye etti. Onun da varis problemleri vardır ve mutlu sonuçlar almıştı. Bende 2 seans sonucu çok mutlu sonuçlar aldım. Görüntü değişti ve ağrılarım kayboldu. Dr. Rengin hocamın'a teşekkür ediyor, Allah yolunu daima açık etsin diyorum. Sevgiler, saygılar...

Bacaklarım bir tüy gibi hafifledi
Bacaklarım bir tüy gibi hafifledi 03.12.2019

Yaklaşık yirmi yıldır varis sıkıntım vardı.Ağrılarım son on aydır çok artmıştı. Artık özellikle sol ayağımın üstüne basamıyordum. Dr. rengin Türkgüler Hocam'a yaptığım araştırmalar sonucu ulaştım. İyi ki ona rastgelmişim. Rengin Hocam ilk olarak görüntülü inceleme yaptı. Her iki bacağımda da dışardan da rahatça görünen kalın varisli damarlarım vardı. Ana damarımda sorun olmadığını söyledi. Rengin Hocam her iki bacağım için skleroterapi tedavisi yapacağını belirtti. İlk seansıma aynı gün başladı. Hiç ağrı hissetmedim. Rengin Hocam ertesi gün içinde randevu verdi ve ikinci seansımı aldım. Bir mucize gibiydi. Bacaklarım bir tüy gibi hafifledi. Çok şükür ağrılarım son buldu. İlk bir hafta varis çorabı giydim ve merhemimi, yağımı sürdüm. Bir ay sonra Rengin Hocam'a kontrole geldim. Beraber öncesi fotoğraflarıma baktık. Hiç bir damarımın izi kalmamıştı. Ağrılar bitmişti. Dr. Rengin Türkgüler hocam size çok teşekkür ederim. Derdime derman oldunuz. Uzun yıllar bu kutsal mesleği yapmanızı, benim gibi herkese şifa vermenizi dilerim. Emekli İngilizce Öğretmeni Aylin ÇAKIREL

Tedavimi oldum çok çok iyi bir sonuç aldım
Tedavimi oldum çok çok iyi bir sonuç aldım 10.06.2019

İnstagram da vakit geçirirken Dr. Rengin Türkgüler 'in sayfası dikkatimi çekti. Varis şikayetim olduğu içinde hemen arayıp öğrenmek istedim. Aradım çok samimi ve güler yüzle karşılandım. Randevu aldım ve muayeneye geldim. Başta çok tedirgindim ama Rengin hanım ve Beril hanımın güler yüzü ve samimi oluşu beni çok rahatlattı. Tedavimi oldum çok çok iyi bir sonuç aldım. Başta Dr. Rengin Türkgüler Hanıma, hemşiresi Beril hanıma ve Şengül hanıma samimiyetlerinden ve güler yüzlerinden dolayı ayrıca çok çok teşekkür ederim. Sanki yıllardır tanışıyor gibi hissettim kendimi. Hayat boyu başarılarınızın devamını dilerim. Sevgiler Sündüz Çiğdem Sevgiler Sündüz Çiğdem

Bacaklarımdaki şiddetli ağrılar kalmadı
Bacaklarımdaki şiddetli ağrılar kalmadı 04.06.2019

Yaklaşık olarak 5-6 yıldır bacağımda oluşan varislerden şikayetçiydim. Televizyonda bir haber programında babamın izleyip beni uyarmasıyla varisler için köpük ve lazer tedavisinden haberim oldu. İnternet aracığıyla yapmış olduğum uzun araştırmalar sonucunda da Dr. Rengin TÜRKGÜLER hocamla tanışma ve

Kısa ve acısız
Kısa ve acısız 04.06.2019

Varis ağrısından ve görüntüsünden dolayı çok rahatsız oluyordum. Kısa ve acısız süren tedavi sonucu bacaklarım düzeldi. Doktorum Rengin Türkgüler'e teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum..

Bu kadar kolay kurtulmak inanılmaz
Bu kadar kolay kurtulmak inanılmaz 08.11.2018

20 yıldır yanımdan ayrılmayan ağrılarımdan 2 seansta kurtuldum.Rengin hocama ve hemşire arkadaşlara çok teşekkür ederim. Keşke daha önce tanısaymışım, daha önce gelseymişim.Varislerimin bana yaşattığı ızdıraplardan bu kadar kolay kurtulmak inanılmaz...Çok güzel... Tatlı dilli, güler yüzlü meslektaşım Allah razı olsun, hayat boyu başarı ve mutluluklar diliyorum.

Varis Ağrılarımdan Kurtuldum
Varis Ağrılarımdan Kurtuldum 16.07.2017

Doktor Rengin Hanım'ın sayesinde uzun zamandır sıkıntı yaşadığım varislerimden ve ağrılarımdan kurtuldum. ... Sevinç Kalın

Ağrısız Bir Yaz Geçirdik
Ağrısız Bir Yaz Geçirdik 16.07.2017

Ağrısız bir yaz geçirdik çok şükür, güler yüzlü karşılamanız ve samimiyetiniz için eşim Levent Özarslan ve kendi adıma çok teşekkür ederim.

O kadar çok işlem yaptırdım ki
O kadar çok işlem yaptırdım ki 16.07.2017

O kadar cok işlem yaptırdım ki yaptırmam dediğim şeyleri bile yaptım ama hiçbirinde fayda bulamadım. Taki Rengin hanımı tanıyana kadar size çok teşekkür ederim. Rengin hanım siz bana bir söz vermiştiniz.

Bacaklarım çok iyi durumda
Bacaklarım çok iyi durumda 16.07.2017

Merhaba Rengin hanım, bir aylık tatilden sonra Avustralya'ya döndüm. Size teşekkür etmek istiyorum. Ankara'nın temmuz ayı sıcağında olsada varislerimden kurtulmama yardım ettiniz. Sizi tercih ettiğim için çok mutluyum. Bacaklarım çok iyi durumda. Teşekkür ederim.

Ufuk Üniversitesi Cad. Farilya Bussines Center, No:8, Kat:14, Ofis:68, Çukurambar, Çankaya
uzm. dr. rengin türkgülerUzm. Dr. Rengin TürkgülerRadyoloji Uzmanı
0532 385 31930312 224 1314